Chuunin

9. listopadu 2008 v 13:17 | Benyshoo |  Naru. Hodnosti
Chuunin (doslovně přeloženo "střední ninja", čteme "čůnin") je ninja, který je schopen hlídat a vést jiné ninji. Někteří pracují jako učitelé (třeba jako Umino Iruka) a jiní zase slouží jako vůdcové menších týmů (třeba Nara Shikamaru). Chuuninové jsou typicky posíláni na C nebo B mise.
Aby se Genin stal Chuuninem, tak musí projít přes zkoušku složenou ze tří částí: první část testuje jejich schopnosti shromažďování informací a schopnosti rozhodování (stejně jako jejich celkové pochopení ninja filozofie), druhá část prověří jejich schopnosti při splňování úkolů a schopnost držet směrnic a třetí se skládá z bojů mezi těmi, kteří prošli předchozí dvě části. Třetí část sleduje porota složená z vysoce postavených ninjů, která pak rozhodne o tom, kdo se stane Chuuninem. Nezáleží na tom, kdo vyhraje, ale hodnotí se jejich výkon během bojů. Kdokoliv, kdo se dostane to třetího kola, má možnost stát se Chuuninem.
V minulosti si každá vesnice pořádala svou vlastní Chuuninskou zkoušku. Ale po třetí válce ninjů všechny vesnice souhlasily, že budou pořádat jedny zkoušky vždy ve vesnici, kterou zvolí. To mělo také přispět ke zlepšení vztahů mezi vesnicemi. Chuuninská zkouška se pořádá dvakrát ročně. Po dosažení hodnosti Chuunin může ninja nosit taktickou vestu obsahující svitky, není to ale povinné.

http://filmmusic.ru/images/Naruto_Shippuden.JPG
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Itachi Itachi | 16. listopadu 2008 v 0:41 | Reagovat

Alenaruto se nestal chuninem..

2 Itachi Itachi | 16. listopadu 2008 v 0:41 | Reagovat

Ale naruto se nestal chuninem..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.