Akatsuki

Hoshigaki Kisame

22. srpna 2008 v 10:37 | Be - Noi - Tsu
Hoshigaki Kisame

Hoshigaki Kisame (干柿鬼鮫) je jeden z vysoce nebezpečných zločinců třídy S a člen Akatsuki. Je také bývalým členem Sedmi šermířů z Mlžné (霧の忍刀七人衆), což je skupina ninjů, kteří mají velké a mocné zbraně. Když byl ještě v Mlžné, tak znal Hoozukiho Suigetsu a jeho bratra. Dříve než Kisame vstoupil do Akatsuki, tak byl Jouninem ve Skryté Mlžné, ale zavraždil Feudálního pána, proto se ho jeho bývalá vesnice snaží najít.

Každý národ vede "Bingo Knihu", kde zaznamenává údaje o pozorování nebezpečných ninjů. Je v ní i Kisame za zabití Feudálního pána a spáchání různých atentátů. Je tam o něm napsáno, že při setkání s ním by měl ninja postupovat obezřetně, protože je zločinec třídy S. Také je tam napsáno, že se už dávno odvrátil od cesty ninjy.

"Tenhle týpek je ale pěkně otravnej, nemyslíš? Smím ho zabít?" - Kisame na Itachiho o Asumovi.

http://naruto.net.pl/images/ksiazka_bingo/kisame_naruto.jpg

Pod perexem

Uchiha Itachi

16. srpna 2008 v 20:12 | Be - Noi - Tsu
Uchiha Itachi

Sasukeho starší bratr, spolu s ním je poslední z klanu Uchiha, který byl považován za nejmocnější klan v Listové. Itachi je shinobi, který vyvraždil celý svůj klan až na Sasukeho, kterému sdělil, že je příliš slabý než aby si s ním špinil ruce. Byl to jeden z nejnadanějších členů klanu v celé jeho historii, v osmi letech odmaturoval z akademie, v deseti se stal chuuninem a ve třinácti byl zvolen kapitánem ANBU. Také byl druhý, kterému se povedlo dosáhnout Mangekyou Sharinganu, díky kterému je schopen vytvářet ty nejděsivější iluze. Itachi je členem Akatsuki a nosí prsten se znakem "Rudá".


http://www.nautiljon.com/images/perso/grandes/Naruto/itachi_uchiha.jpg
Pod perexem
 
 

Reklama