Hokage

Yondaime

7. listopadu 2008 v 20:10 | Benyshoo
Yondaime

O Čtvrtém se v anime i manze objevilo ještě pár dalších poznámek, ale protože jeho pravé jméno, jeho historie nebo rodinné vztahy byly pečlivě utajeny, činí to z něj jednu z nejzáhadnějších postav.

Čtvrtý vytvořil několik výrazných technik, jako třeba Hiraishin no Jutsu (technika Létajícího boha hromu), která mu umožňovala teleportovat se na jakékoli místo po použití zvláštní pečetě a Shiki Fuujin (Je to zapečetění, při kterém může osoba zapečetit duši do živého člověka, ale musí obětovat svůj život bohu smrti). Také vytvořil Rasengan (Rotující koule), což je technika, která nepoužívá ruční pečetě, ale místo toho využívá koncentrování rotující chakry v dlani, ta po té způsobuje obětem při kontaktu nesmírná zranění. Avšak Čtvrtý již tuto techniku nestihl plně dokončit.

http://www.freewebs.com/naruto_town/Yondaime.gif

Pod perexem

Sandaime

7. listopadu 2008 v 20:00 | Benyshoo
Sandaime

Hokage - nejmocnějši ninja, který vede vesnici Listovou, přestože je již velmi starý, stále je dostatečně silný. Jako jeden z mála od začátku v Naruta věří a nepřenáší Kyuubiho (devítiocasý liščí démon) vinu na něj samotného.

Sarutobi se narodil 8. února a na začátku je mu 69 let. Má šedé oči a bílé vlasy (původně hnědé). Měří 163,1 cm a váží 50,6 kg. Vnukem Sarutobiho je Konohamaru.


http://pobladores.lycos.es/data/pobladores.com/uz/um/uzumakinarutoo/channels/mundo_naruto_ff_anime/images/4056657hokage.jpg

Pod perexem

Nidaime

7. listopadu 2008 v 19:55 | Benyshoo
Nidaime

Druhý Hokage, který pomohl založit Skrytou Listovou vesnici spolu se svým starším bratrem, Prvnim Hokagem.

Během duelu Sarutobi vs. Orochimaru byli První a druhý Hokage Orochimarem oživeni pomocí Kuchiyose: Edo Tensei (Přivolání: Obživení z nečistého světa), aby mu pomohli v boji proti Sarutobimu. Tato technika úplně vymaže původní charakter osoby. Nakonec mu byla, stejně jako jeho bratrovi, "vytáhnuta" duše.


http://planetrenders.net/renders/albums/userpics/11506/normal_naruto%20nidaime.png

Pod perexem

Shodaime

7. listopadu 2008 v 19:51 | Benyshoo
Shodaime

První Hokage pomohl založit Skrytou Listovou vesnici spolu s jeho mladším bratrem, který se později stal druhým Hokagem.

Poslední slova Prvního a Druhého zněla takto "Omlouváme se, Sarutobi, způsobili jsme vám problémy". Byla to poslední slova, která ve skutečnosti vlastně pronesly pravé charaktery Hokagů.


http://www.naruto-cartoon.com/immagini/evoicazioni_shodaime.jpg

Pod perexem
 
 

Reklama