Písečný Team

Kankurou

18. srpna 2008 v 17:53 | Be - Noi - Tsu
Kankurou

Fialově pomalovaný "loutkař" - užívá loutky jako zbraně. Gaarův starší bratr, který se ovšem sám děsí jeho temné stránky. Pochází z Písečné vesnice.

Na začátku seriálu bylo Kankurovi 15 let, narodil se 15. května. Kankurou má zelené oči a hnědé vlasy. Je 167 cm vysoký a váží 61,2 kg. Je to genin ze Skryté Písečné Vesnice.


http://link.anime.free.fr/naruto/Kankuro/images/Kankurou-48.jpg
Pod perexem

Temari

18. srpna 2008 v 17:26 | Be - Noi - Tsu
Temari

Pomocí vějíře dokáže ovládat větrné víry, které jsou účinné jako útok i jako obrana. Gaarova starší sestra, která stejně jako Kankurou dokáže stěží krotit Gaarovy krvelačné nálady. Umí přivolat Katamari.

Temari se narodila 23. Srpna a její 19 let. Její krevní skupina je 0. Měří 165 cm a váží 47,9 kg. Její ninja registrační číslo je 53-004. Je Jouninem ve Skryté Písečné vesnici. Na Ninja Akademii odmaturovala ve 12 letech a v 17 se stala Chuuninem. Splnila 9 C-misí, 12 B-misí, 20 A-misí a 1 S-misi. Jídla, která má Temari nejraději, jsou pražené kaštany a zeleninová polévka. Její nejméně oblíbené jídlo je oliheň a chobotnice. Jejím koníčkem je botanika a její oblíbená hláška je "Nabrušte si svoji kamu při západu slunce" (kama = bojová kosa). V epizodě Naruto Shippuuden 75 se na konci ve speciálu objeví logo "Shikamaru Shippuuden" a na logu je znázorněna silueta Shikamaru a Temari, což naznačuje milostný vztah, což je mezi fanoušky velmi rozšířeno, známé a populární a o tomto páru existuje spousta FanFiction a FanArtů.

Pod perexem

Gaara

18. srpna 2008 v 17:05 | Be - Noi - Tsu
Gaara

eho osud je podobný Narutovu, díky démonovi se jej v dětství všichni stranili a nenáviděli ho. Neměl ovšem takové štěstí jako Naruto, zatvrdil se vůči ostatním a jako jediný smysl své existence považuje zabíjení. Jeho specializací je ovládání písku.

Gaarovou hlavní obranou je Suna no Tate (písečný štít), tento štít Gaaru neustále ochraňuje i proti jeho vůli. Lze ho ovšem pokořit pomocí velké rychlosti a síly, což předvedl nejdříve Rock Lee, a pak i Uchiha Sasuke. Když písečný štít selže, tak má Gaara ještě v rukávu Suna no Yoroi (Písečné brnění). Je to vrstva velmi tvrdého písku na celém povrchu Gaarova těla, činí tak jeho tělo téměř nezranitelné, ale zase spotřebovává hodně Chakry.


http://link.anime.free.fr/naruto/gaara/images/Gaara-051.jpg
Pod perexem
 
 

Reklama