Team 8

Hinata Hyuuga

22. srpna 2008 v 22:53 | Be - Noi - Tsu
Hinata Hyuuga

Patří do hlavní rodové linie klanu Hyuuga. Uzavřená a plachá dívka, která nerada bojuje, na druhou stranu se ovšem snaží se změnit. Ovládá Byakugan, stejně jako Neji, ovšem ne na takové úrovni.

Hinata se narodila 27. prosince a na začátku seriálu jí bylo 12 let. Má bílé oči a tmavě modré vlasy, měří 148,3 cm a váží 38,2 kg.


http://www.nautiljon.com/images/perso/grandes/Naruto/hinata_hyuuga.jpg
Pod perexem

Shino Aburame

22. srpna 2008 v 22:48 | Be - Noi - Tsu
Shino Aburame

Je to velmi tichý ninja, nesnaží se na sebe upozorňovat. Jeho specializací jsou brouci, kterých užívá jako zbraní. Tito brouci požírají soupeřovu čakru, a znemožní mu tak bojovat.

První vystoupení (Manga): Kapitola 34
První vystoupení (Anime): Epizoda 01
Skrytá vesnice: Skrytá Listová
Hodnost: Chuunin
Věk: 16
Registrační ID: 012618
Narozeniny: 23. Ledna
Krevní skupina: AB
Výška: 175,1 cm
Váha: 56,6 kg
Odmaturování na akademii: 12 let
Povýšení na Chuunina: 14 let
Mise: 17 D-misí, 17 C-misí, 9 B-misí, 1 A-mise
Tým: Tým Kurenai, 8-členný tým
Rodina: Aburame Shibi (Otec)

U Shina se ještě zatím neukázala jeho minulost, zatímco u většiny postav děje již ano.


http://sp3.fotologs.net/photo/3/12/47/geostigma_87/1193087973_f.jpg
Pod perexem

Kiba Inuzuka

22. srpna 2008 v 22:43 | Be - Noi - Tsu
Kiba Inuzuka

Je cítit jako pes, zjevem připomíná psa a občas se i jako pes chová. Jeho společníkem je Akamaru, pes, kterému on sám rozumí a který jej všude doprovází. Jako jeho vlastní techniku můžeme považovat právě Akamaru, který bojuje po jeho boku. Možná na to nevypadají, ale oba jsou velmi silní.

Kiba i Akamaru se narodili ve stejném dni, japonský den Tanabata. Podle oficiálního databooku jsou Kibova oblíbená jídla hovězí maso a chrupavky, jeho nejméně oblíbená jídla ta, která nemůže rozžvýkat. Jeho koníčkem jsou procházky s Akamaru. Jeho oblíbená fráze je "Akamaru". Všichni z klanu Inuzuka jsou pojmenovaní po částech psa (nos, dráp, tesák), zatímco jejich psi jsou pojmenováni po barvách (červený, šedý, černý). Členy klanu Inuzuka charakterizují červené značky na tváři. Spekuluje se o tom, že Kiba se zamiloval do Hinaty a hodlá jí vyznat lásku.http://www.nautiljon.com/images/perso/grandes/Naruto/kiba_inuzuka_and_akamaru.jpg
Pod perexem
 
 

Reklama