Team Minato

Uchiha Obito

27. srpna 2008 v 14:56 | Be - Noi - Tsu
Obito Uchiha

Stejně jako Rin byl i Obito Kakashiho spolubojovníkem ve válce proti zemi Kamene. Jeho povaha je velice podobná té Narutově a stejně jako Sasuke je Narutův rival, Kakashi byl rivalem Obita. Jeho snem bylo stát se velkým ninjou, stejně jako zbytek jeho klanu. Když se mu v poslední chvíli konečně podařilo probudit Sharingan, spadl na něj kus stěny a způsobil mu smrtelné zranění. Obito pak požádal Rin, aby transplantovala jeho oko do Kakashiho očnice.

Obito má své jméno vytesáno na monumentu pro ninji, kteří padli v boji. Protože Kakashi navštěvuje pamatník každý den, přicházi pozdě na schůzky, a taky proto, že Obito vždy přicházel pozdě a vymýšlel si přihlouplé historiky.

http://i227.photobucket.com/albums/dd1/Kelly600/obito0miniuchicha.jpg
Pod perexem

Rin

27. srpna 2008 v 14:53 | Be - Noi - Tsu
Rin

Kakashiho obdivovatelka patřící do jeho týmu. Byla to zdravotnice pečující o všechny kolem sebe. Byla v Kakashiho týmu, když byli ve válce se zemí Kamene. Svými schopnostmi a charakterem je podobná Sakuře a byla to právě ona, kdo transplantoval sharingan do Kakashiho očnice.

Je také pravděpodobné, že Rin je stejně jako Obito mrtvá. Kakashi totiž jednou pronesl větu, že všichni jeho přátelé jsou mrtví. Takže zřejmě i Rin.

http://i109.photobucket.com/albums/n58/maddle-chan/naruto%2001/Team%20Kakashi%20gaiden/Rin/rin04.jpg
Pod perexem

Hatake Kakashi

27. srpna 2008 v 14:46 | Be - Noi - Tsu
Hatake Kakashi

Jounin, který se stará o tým složený z Naruta, Sasukeho a Sakury. Kromě Sasukeho je to jediný ninja ve vesnici, který disponuje Sharinganem. Není členem Uchiha klanu, svůj Sharingan získal chirurgicky. Bývá nazýván "kopírující ninja", protože nakopíroval již přes tisíc technik.

Kakashi se narodil 15. září, na začátku seriálu mu bylo 26 let. Je 181 cm vysoký, váží 67,5 kg, má stříbrné vlasy, jeho pravé oko je černé a levé červené. Přes levé oko má jizvu. Je Jouninem ve Skryté Listové Vesnici.

Splněné mise - D-Rank: 197, C-Rank: 189, B-Rank: 414, A-Rank: 277, S-Rank: 39

http://pobladores.lycos.es/data/pobladores.com/ki/ll/killer44/channels/base_central/images/4987544kakashi_hatake.jpg
Pod perexem
 
 

Reklama