Vrazi

Haku

18. srpna 2008 v 20:22 | Be - Noi - Tsu


Haku

Je Zabuzův žák a důvěryhodný společník. Je ve vyhnanství ze Skryté Mlžné a má velmi silnou a rozvitou vrozenou schopnost - Hyoton. Protože ve Skryté Mlžné je mnoho občanských válek, tak ti, co měli vrozené schopnosti, jsou nenáviděni. Když Hakův táta zjistil, že Haku a jeho máma mají tyto vlastnosti, pokusil se je zabít. Zvládl zabít pouze Hakovu matku, ale Haku přežil a místo toho zabil on svého tátu. Po zabití svého otce zjistil, že byl nechtěný. Z Haka se stal bezdomovec, ale to se změnilo, když potkal Zabuzu. Zabuza byl vyděděnec ze Skryté Mlžné, který se chtěl pomstít. V Hakovi viděl nástroj, se kterým se můze pomstít. Haku byl velmi rád, že konečně našel rodinu. Konečně našel někoho, kdo ho měl rád díky jeho schopnostem, kvůli kterým ho ostatní nenáviděli. Haku zasvětil svůj život Zabuzovi. Jednou řekl: "Jsem Zabuzova zbraň…". Haku je expert v akupunktuře a jeho zbraně jsou jehly. S jeho vrozenou schopností může Haku ovládat vodu.

Mnoho lidí (v anime i manze) si spletli Haku s dívkou. Dokonce i Uzumaki Naruto řekl, že vypadá lépe než Haruno Sakura. Haku je mezi fanoušky stále velmi populární, i přes to, že dost brzy zemřel. Poslední dobou ale vypadl z top ten oblíbených postav.

http://i217.photobucket.com/albums/cc85/Son_Daichi_Goten_Naruto/Haku.jpg

Pod perexem

Momochi Zabuza

18. srpna 2008 v 20:12 | Be - Noi - Tsu
Momochi Zabuza

Tak jako Haku, byl Zabuza hledaný ninja. Kvůli konfliktu s Mizukagem (chtěl ho zabít) ho vyhostili ze země, proto chystal pomstu. Byl mistr ve vraždících jutsu. Spolupracoval s Gatou, byl to nájemný vrah. Zabuza byl krutý muž, který nezná slitování, s výjimkou Haka. Když byl student akademie a stal se geninem ve Skryté Mlžné, musel bojovat se svými přáteli z akademie, dokud jeden z nich neumře. Všichni měli okolo deseti let. Zkouška se konala každý rok, ale jen tento rok se mezi sebou zabilo přes sto dětí. Ten kdo zvítězil byl právě Zabuza. Od té doby se změnila pravidla. Od tohoto dne byl Zabuza znám jako "ďábel ze Skryté Mlžné".

Zabuza se narodil 15. srpna. Zemřel ve věku 26 let. Měl oříškově hnědé oči a černé vlasy. Měřil 183 cm a vážil 72 kg. Byl to hledaný ninja ze Skryté Mlžné Vesnice. Jeho koníčkem bylo broušení jeho zbraní a jeho nejoblíbenější slovo bylo "ovládat". Zabuza dokončil akademii v devíti letech, kdy se stal Chuuninem se neví. Dokončil 4 D-mise, 67 C-misí, 79 B-misí, 29 A-misí a 12 S-misí. A jak řekl Kakashi, Zabuza byl první protivník, který viděl jeho Sharingan dvakrát, než zemřel.

http://api.ning.com/files/JH9fJPttkL-lq3f*AoeW6l2PJFrGoamsnyT10aPt7SIDmx2-O7m3DJb*etvR9SITCJO6Jv31vPuQNyG*t9wi3J--Qr7uUJdP/Zabuza1.jpg
Pod perexem
 
 

Reklama