Zvučný Team

Kin Tsuchi

19. srpna 2008 v 19:57 | Be - Noi - Tsu
Kin Tsuchi

Kin patří do skupiny ze Zvučné, která byla na chuuninské zkoušce. Moc se o ní neví, kromě toho, že nenáviděla Sakuřinu ješitnost ve starání se o její dlouhé vlasy. Útočí jehlami, na kterých jsou přivázány rolničky. Hází tyto jehly s rolničkami, které cinkají, a pak pomocí zvuku může vytvářet iluze.

Kin Tsuchi se narodila 6. července, je vysoká 150 centimetrů, váží 39 kilogramů, její krevní skupina je 0. Je jí 14 let. Má černé oči a černé vlasy.

http://kamillamagica.nireblog.com/blogs1/kamillamagica/files/kim.jpg


Pod perexem

Dosu Kinuta

19. srpna 2008 v 19:53 | Be - Noi - Tsu
Dosu Kinuta

Neoficiální velitel týmu ze Zvučné, do kterého patří on, Abumi Zaku a Kin Tsuchi. Dosu je nejsilnější a nejinteligentnější z týmu ze Zvučné. Dosu je pyšný, vypočítavý a velmi rychle zhodnotí situaci. Útočí za pomoci jeho "zvukové" paže, která generuje velmi vysokou frekvenci a ochromí tak na chvíli část nepřítelova těla. Dosu se moc nepřátelí se členy svého týmu, a proto nepomohl Zakovi, když se mu Sasuke chystal zlomit paže.

Dosu Kinuta byl 156 centimetrů vysoký, vážil 49 kilogramů, jeho krevní skupina je A. Narodil se 12. června. Měl 14 let.

http://naruto-kun.ru/wp-content/uploads/2007/11/dosu.jpg
Pod perexem

Abumi Zaku

16. srpna 2008 v 17:11 | Be - Noi - Tsu
Abumi Zaku

Patří do týmu, ve kterém je Dosu Kinuta a Kin Tsuchi. Je to arogantní a pyšný genin, který se tvrdohlavě odmítá vzdát, dokonce i za cenu svých paží. Tento zvučný ninja měl težký život, byl to sirotek a musel bojovat o každý kousek jídla. Orochimaru ho vzal k sobě, protože prý měl rád jeho zuřivost a pyšné oči. Zaku má pomocí operace speciálně upravená ramena, kterými může zničit kámen nebo odtrhnout maso. Přes jeho velkou sílu mu Shino dokázal zacpat čakrovody.

První vystoupení (Anime): Epizoda 21
První vystoupení (Manga): Kapitola 35
Hodnost: Genin
Mise: 23 D-misí, 12 C-misí
Narozeniny: 14. Září
Výška: 157,3 cm
Váha: 49 kg
Pohlaví: Muž
Krevní skupina:AB
Vesnice: Skrytá Zvučná
Tým: Tým Dosu

http://www.freewebs.com/hinata_hyuuga/ZakuAbumi.jpg
Pod perexem
 
 

Reklama